$

Witaj!

Serdecznie witam na stronie firmy DobryKosmetolog.

Nazywam się Katarzyna Łucka i świadczę usługi kosmetyczne w lokalu i z dojazdem do klienta. Więcej o mnie możesz przeczytać na stronie „O Kasi”. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronach poniżej. Dalej przeczytać można o aktualnie trwających promocjach i zabiegach które polecam ze względu na porę roku lub panujący trend. Na stronie „Karta Rabatowa” można zapoznać się z atrakcyjnym programem lojalnościowym dla stałych klientów. W dziale kontakt znajdują się wszystkie niezbędne do skontaktowania się ze mną informacje. Życzę miłych chwil spędzonych na mojej stronie!

i

Co nowego?

Uruchomiliśmy stronę Internetową i ruszają akcje reklamowe!

Można nas znaleźć na stronie WWW, portalu Facebook, moim blogu Internetowym, plakatach reklamowych, ulotkach i kilku dużych banerach w centrum miasta. Skupiamy się teraz na promowaniu marki i zdobywaniu kolejnych zadowolonych i stałych klientów. Stale myślimy nad nowymi sposobami dotarcia do potencjalnych klientów i sukcesywnie wprowadzamy je w życie. Zapraszamy do polubienia strony Facebookowej aby być na czasie z nowościami Dobrego Kosmetologa.

$

Promocja

Aktualnie polecamy.

Z uwagi na obecną porę roku zdecydowanie polecamy wszelkiego rodzaju zabiegi złuszczające naskórek ze względu na mniejsze promieniowanie słoneczne, a co za tym idzie – znacznie większe możliwości ich wykonywania. Z uwagi na zbliżającą się wiosnę polecamy też makijaż permanentny, którego klient do wiosny zdąży wykonać sesję poprawkową i wraz z pierwszymi promieniami słońca będzie mógł się cieszyć w pełni makijażem.

O Kasi


Parę słów o mnie

Nazywam się Katarzyna Łucka, jestem licencjonowanym kosmetologiem i w branży kosmetycznej prężnie działam od rozpoczęcia studiów. Czas studiów pozwolił mi na zdobycie wielu doświadczeń i umiejętności nie tylko teoretycznych, ale też praktycznych. Od początku studiów przejawiałam żywe zainteresowanie branżą kosmetyczną, przez co uczestniczyłam w licznych szkoleniach, targach i warsztatach zdobywając kolejne kwalifikacje.
Za najważniejsze z nich uważam zdobycie uprawnień:

  • • instruktorskiego w przeprowadzaniu zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1
  • • wykonywania mikropigmentacji, czyli makijażu permanentnego.

Pochodzę z Wrocławia, gdzie skończyłam kierunek Kosmetologia w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej, ale wybory miłosne zmusiły mnie do zmiany miejsca zamieszkania, dlatego też firmę „Dobry Kosmetolog” utworzyłam i prowadzę na Śląsku, a dokładnie w Rudzie Śląskiej. Specjalizuję się w niemal wszystkich zabiegach kosmetycznych, a dodatkowo moje umiejętności i wiedza wspomagane są przez nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Urządzenia te nabyłam w połączeniu środków własnych jak i Unijnych. Co wyróżnia moja działalność na tle pozostałych (poza atrakcyjnymi cenami) – z w pełni profesjonalnym sprzętem, łóżkiem kosmetycznym, własnymi produktami higienicznymi dojeżdżam do klientki i całość zabiegu przeprowadzam w jej domowym zaciszu. Klientka ma tylko jeden obowiązek – zrelaksować się. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i możliwe, że już nigdy nie skorzysta Pani z usług innej kosmetyczki.

f

facebook

Zapraszam serdecznie do skorzystania z mojej oferty.

Po lewej znajdą Państwo kategorie zabiegów jakie są wykonywane na poszczególnych partiach ciała. Niektóre zabiegi oczywiście można łączyć, jest możliwość wykonania kilku z nich podczas jednej wizyty, jednak proszę o wcześniejszy kontakt w tym celu.

Zapraszam również do galerii, gdzie można zobaczyć niektóre z wykonanych przeze mnie zabiegów i posiadanych certyfikatów

Galeria»

Permanentne upiększanie

Przedłużanie rzęs 1:1 »

150zł

Uzupełnienie rzęs 1:1 »

100zł

Makijaż permanentny - mikropigmentacja: »

brwi: 500 – 600zł
kreski góra/dół: 300 – 400zł
usta (kontur + cieniowanie): 600zł
usta (kontur + wypełnienie): 800zł

Galeria»

Coś dla ciała

Fale Radiowe »


300-400zł

Liposukcja kawitacyjna »


250-300zł

Cellulogia - dermomasaż »

100-150zł

Galeria»

Pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu

Zabiegi pielęgnacyjne »

100-150zł

Peeling kawitacyjny »

50zł

Mikrodermabrazja diamentowa »

100zł

Mezoterapia bezigłowa »

150zł

Fale radiowe »

200zł

Galeria»

Zadbaj o dłonie i stopy

Manicure + Malowanie paznokci »


30-40zł


Pedicure frezarkowy »


70zł

Depilacja woskiem

wąsik

10zł

pachy

20zł

ramiona

30zł

przedramiona

30zł

ramiona + przedramiona

50zł

łydki

40zł

uda

40zł

łydki + uda

70zł

bikini

40zł

Karta Rabatowa


Karta rabatowa jest podziękowaniem dla klienta za korzystanie z usług Dobrego Kosmetologa. Zachęca ona do kolejnych wizyt i do polecania nas swoim znajomym. Można ją otrzymać już od pierwszej wizyty. Dodatkowo na karcie znajdują się wszystkie niezbędne informacje kontaktowe, a sama karta została zaprojektowana w sposób elegancki, schludny i pasujący do każdego portfela i torebki. Na pierwszej stronie karty znajdują się pola zabiegów, na drugiej pola poleconych klientów.

Za każde wydane sto złotych klient otrzymuje stempelek potwierdzający wykonanie zabiegu. Znaczy to, że zabieg, bądź suma zabiegów wykonana tego samego dnia warta dwieście złotych zapewnia dwa takie stempelki i tak dalej. Kwota ta liczona jest jednorazowo i reszta, powyżej równych setek nie przechodzi na dni kolejne. Za uzbieranie dziesięciu stempli klientowi przysługuje bonus w postaci jednego zabiegu na kwotę stu pięćdziesięciu złotych. Druga strona karty to polecenia. Każdy polecony klient, który wykona zabieg za minimum sto złotych i poinformuje nas o osobie polecającej jest odnotowywany na karcie tej osoby. Po uzbieraniu czterech takich osób klientowi przysługuje bonus w postaci jednego zabiegu na kwotę stu złotych.

Kontakt


502 860 907

kasia@dobrykosmetolog.pl

NIP: 641 252 95 00

Dojazd z profesionalnym sprzętem do klienta
GRATIS!

Ruda Śląska

Ruda Śląska

Katowice

Katowice

Wrocław

Wrocław

Okolice

Okolice

Zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę.
Profesjonalizm i miła atmosfera gwarantowana!